Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Buna

Scrie cateva cuvinte despre tine, o scurta caracterizare, asa cum te vezi tu. Spune-ne zodia ta, eventual si Ascendentul. Aici trebuie sa fie primul tau mesaj.
Reguli forum
Scrie aici o scurta caracterizare a ta. Este de ajutor daca treci si data nasterii, eventual localitatea si ora, daca o stii.
Scrie răspuns
amber2011
Zodie: Balanta

Buna

Mesaj de amber2011 » 20 Oct 2011, 20:54

:cupa:
Si eu sunt noua pe forum, ma bucur ca v-am gasit.Nu stiu ce sa scriu despre mine.Ma pasioneaza esoterismul si ocultismul in general. Sunt ca un burte de informatii, imi place sa citesc carti de specialitate, am multe in format digital dar imi doresc mult o biblioteca adevarata cu carti rare.

PS: majoritatea cartilor sunt in engleza si sunt culese de pe internet.Daca cineva este interesat voi face o lista si vi le pot trimite pe email ( magie, astrologie ecc in format pdf si word). :bye:

Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Re: Buna

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 20 Oct 2011, 21:57

amber2011 scrie::cupa:
Si eu sunt noua pe forum, ma bucur ca v-am gasit.Nu stiu ce sa scriu despre mine.Ma pasioneaza esoterismul si ocultismul in general. Sunt ca un burte de informatii, imi place sa citesc carti de specialitate, am multe in format digital dar imi doresc mult o biblioteca adevarata cu carti rare.

PS: majoritatea cartilor sunt in engleza si sunt culese de pe internet.Daca cineva este interesat voi face o lista si vi le pot trimite pe email ( magie, astrologie ecc in format pdf si word). :bye:
bine ai venit ,vei avea ce sa sorbi buretel si sa absorbi,,Ai zis ceva de magie ?fa o magie pt mine sa-mi gasesc perechea potrivita :beg: :beg: :beg:
Good job with cards,they practically read theamselves.

amber2011
Zodie: Balanta

Mesaj de amber2011 » 20 Oct 2011, 22:19

:hahaha:

Hocuspocuspreparatus!!!gata!
sa zici daca a mers :P

Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 22 Oct 2011, 13:33

amber2011 scrie::hahaha:

Hocuspocuspreparatus!!!gata!
sa zici daca a mers :P
sunt invitata la o pizza in seara asta :yahoo: :yahoo: posibil ca a functionat :hahaha: :hahaha:
Good job with cards,they practically read theamselves.

Scrie răspuns