Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Buna

Scrie cateva cuvinte despre tine, o scurta caracterizare, asa cum te vezi tu. Spune-ne zodia ta, eventual si Ascendentul. Aici trebuie sa fie primul tau mesaj.
Reguli forum
Scrie aici o scurta caracterizare a ta. Este de ajutor daca treci si data nasterii, eventual localitatea si ora, daca o stii.
mica81
membru Pro
Zodie: Berbec

Re: Buna

Mesaj de mica81 » 30 Aug 2010, 23:29

camycamycamy scrie:Sfat...eu stiu ca daca iti dai tie in carti...tai cu dreapta,iar daca dai pentru altcineva...tai cu stanga :) :bye:

si eu stiu la fel :good:
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

mfe126love
Zodie: Fecioara

Mesaj de mfe126love » 31 Aug 2010, 03:51

Asa stiu si eu :nyam:

camycamycamy
membru Pro

Mesaj de camycamycamy » 31 Aug 2010, 12:49

:drinks:
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

iard
membru Club
Zodie: Pesti

Mesaj de iard » 31 Aug 2010, 13:20

:thankyou: am gasit pe vremuri o pagina pe net cu semnificatiile pe scurt. acum caut ceva mai in detaliu si daca gasesc facem un topic separat
Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior, semper in te glorior!

mfe126love
Zodie: Fecioara

Mesaj de mfe126love » 31 Aug 2010, 14:53

Eu pot sa va explic fiecare carte ce inseamna si poate facem un site

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 31 Aug 2010, 15:28

si eu sunt interesata sa patrund cartile unguresti. se pare ca arata cel mai bine realitatea dintre toate (asta o spun din experienta mea cu ele de pe acest site)
in limita timpului dvs disponibil va rog sa ne mai impartasiti din tainele ascunse ale cartilor unguresti. impreuna cu Camy si Nicoleta (daca mai intra) sunt sigura ca vom reusi sa facem un topic numai bun pt studiu

:giverose:
Ieri este istorie.....Maine este mister...

camycamycamy
membru Pro

Mesaj de camycamycamy » 31 Aug 2010, 17:28

iard scrie::thankyou: am gasit pe vremuri o pagina pe net cu semnificatiile pe scurt. acum caut ceva mai in detaliu si daca gasesc facem un topic separat
Cartile astea sunt destul de precise si la obiect,iar tu dupa cate am vazut pe forum,aveai niste interpretari superbe,probabil ca te pricepi sau macar esti pasionat de astrologie,iar majoritatea "interpretilor 'in astea unguresti au marea problema a timpului.Ei le zic bine...dar habar nu ai ptr ce an :hahaha: ,poate asta se poate corecta cu astro ....
Bafta multa,Iard !
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

iard
membru Club

Mesaj de iard » 29 Aug 2013, 13:26

mfe126love scrie:Eu pot sa va explic fiecare carte ce inseamna si poate facem un site
Ar fi FOARTE interesant!
camycamycamy scrie:Cartile astea sunt destul de precise si la obiect,iar tu dupa cate am vazut pe forum,aveai niste interpretari superbe,probabil ca te pricepi sau macar esti pasionat de astrologie,iar majoritatea "interpretilor 'in astea unguresti au marea problema a timpului.Ei le zic bine...dar habar nu ai ptr ce an :hahaha: ,poate asta se poate corecta cu astro ....
Bafta multa,Iard !
Multumesc! Tocmai cu astrologia si cu timpul am si eu probleme, din pacate :dontknow:
Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior, semper in te glorior!

monic
membru Pro

Mesaj de monic » 29 Aug 2013, 13:31

:D :grin: cu cine vorbesti? Nu s-a mai postat aici din 2010 ? :lol: :hagirl:
Dumnezeu nu joaca zaruri !

Simona

Scrie răspuns