Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Buna ziua si bine v-am regasit!

Scrie cateva cuvinte despre tine, o scurta caracterizare, asa cum te vezi tu. Spune-ne zodia ta, eventual si Ascendentul. Aici trebuie sa fie primul tau mesaj.
Reguli forum
Scrie aici o scurta caracterizare a ta. Este de ajutor daca treci si data nasterii, eventual localitatea si ora, daca o stii.
Scrie răspuns
ketalina
membru
Zodie: Balanta

Buna ziua si bine v-am regasit!

Mesaj de ketalina » 25 Sep 2013, 17:59

Am inceput sa va urmaresc din umbra prin 2009 cred, atunci cand mi-am cumparat primul pachet de carti de tarot. Intotdeuna m-a fascinat "ghicitul" in carti si dupa o serie de evenimente mai iesite din comun m-am hotarat sa ma apropii de tarot. Am mai citit, am mai recitit si am incercat sa invat cate ceva. A existat o perioada in care nu m-am putut apropia de aceste carti, le-am pus pe un raft si le-am "uitat" acolo. De cate ori aveam intentia de a le lua si a le studia ma simteam aiurea, ciudat nu stiu cum sa va explic in cuvinte, asa ca am abandonat pentru o perioada. Intre timp am uitat si nick-ul pe care il foloseam aici si parola...ma rog...a trebuit sa ma inregistrez inca o data.
Oricum, ma numesc Alina sunt o balanta cuspide scorpion ( 22. octombrie), despre tarot nu stiu foarte mult dar mi-as dori sa invat cat mai multe de la voi.

loretta75
Zodie: Balanta

Re: Buna ziua si bine v-am gasit

Mesaj de loretta75 » 25 Sep 2013, 20:35

buna tuturor,ma bucur ca v-am gasit.intotdeauna am fost atrasa de tarot.sunt o balanta cu ascendent in scorpion.va doresc o seara placuta tuturor.

Scrie răspuns